LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ermal Mamaqi ‘ngacmon’ modelen/ Ka shumë djem që do të donin të lageshin nga Arta Nitaj

19 Shtator 2022, 22:56, Lifestyle CNA
Ermal Mamaqi ‘ngacmon’ modelen/ Ka shumë djem që do
Arta Nitaj

Nuk kanë munguar batutat gjatë garës së kërcimit në spektaklin “Dance With me” të "TV Klan".

Batutën e radhës e ka marrë një tjetër konkurrente shumë sensuale, Arta Nitaj.

Në fund të performancës së saj që kishte si fabul flirtin mes një djali dhe një vajzë në një klub, Arta Nitaj i derdh balerinit të saj një gotë me ujë.

Kaq ka mjaftuar që Ermal Mamaqi të shpërthejë me batutën e radhës: Ka shumë djem që do të donin të lageshin nga Arta Nitaj./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)

Lajmet e fundit nga