LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndërroi jetë në ditën e dasmës/ Ish-ylli i "X-Factor" ndan videon përlotëse me të fejuarën

20 Shtator 2022, 10:04, Lifestyle CNA

Ndërroi jetë në ditën e dasmës/ Ish-ylli i

Ëndërruan një altar, por erdhi një mort! Kjo është historia e çiftit Tom Mann dhe Danielle Hampson, të fejuarën e këngëtarit që u nda nga jeta ditën e tyre të dasmës.

Si kujtim për ëndrrën e prerë në mes, ish-ylli i "X-Factor" ka postuar së fundmi në "Instagram" një video ku ai shfaqet me partneren e tij të ndjerë, teksa përgatiteshin për kërcimin e tyre të dasmës. 

Krahas pamjeve Tomi shkruan: “Nëse do ta dija që prova e kërcimit tonë të parë do të ishte në të vërtetë e fundit, nuk do ta ndaloja kurrë atë këngë ose nuk do ta lija të ikte.

“Ti ishe gjithçka e bukur në këtë botë. Tre muaj pa mundur të të mbaj për dore dhe të ndjek drejtimin tënd. Unë jam shumë i humbur pa ty,”-shton artisti.

Danielle ndërroi jetë papritur mëngjesin e ditës ku dashuria e tyre do të kurorëzohej. Ajo ishte vetëm 34 vjeçe, e shkaku i vdekjes së saj mbetet një mister edhe sot pas tre muajsh që ka ikur nga kjo botë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga