LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kokurrentja e "DWM" tregon projektin/ "Netflix" do të flasë shqip

19 Shtator 2022, 23:05, Lifestyle CNA
Kokurrentja e "DWM" tregon projektin/ "Netflix" do të
Arbnora Ademaj

Kokurrentja e "DWM", Arbnora Ademaj, zbuloi projektin e saj të madh të karrierës që do ta shohë si aktore në platformën ndërkombëtare "Netflix”.

Aktorja me origjinë nga Kosova prej vitesh e zhvillon karrierën e saj mes Turqisë dhe Kosovës, por së shpejti ajo do të bëjë "Netflix"-in të flasë shqip.

Këtë fakt, Ademaj e zbuloi gjatë spektaklit më të madh të kërcimit./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)

Lajmet e fundit nga