LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bora-Donald përballë Trixës në dy formate të ndryshme kërcimi?/ Reagon për herë të parë këngëtarja

20 Shtator 2022, 15:09, Lifestyle CNA

Bora-Donald përballë Trixës në dy formate të ndryshme

Prej kohësh po përflitej se Beatrix Ramosaj mund të ishte pjesë e programit të kërcimit "Dance With Me", pasi pak kohë më parë u pa teksa po shijonte një takim me moderatoren Alketa Vejsiu dhe producentin Popi Kola. 

Pas qarkullimit të asaj fotoje dhe konfrimimit se Ilir Shaqiri do të ishte kryetari i jurisë së formatit 'DWM', menjëherë u duk sikur ishin vënë përballë qëllimisht, Bora dhe Donaldi nga "Dancing With The Stars", dhe Beatrix dhe Iliri nga ana tjetër. 

Pritshmëritë ishin që kjo histori do të vijonte më tej për audiencë, por me sa duket gjërat nuk janë kështu, pasi këngëtarja së fundmi ka reaguar përmes një postimi në "InstaStory", ku shpreh mirënjohjen fansave që dëshirojnë ta shohin në një format televiziv, por ajo ka angazhime të tjera. 

Bora-Donald përballë Trixës në dy formate të ndryshme

Kjo deklaratë erdhi pasi në puntatën e parë Alketa u shpreh se gjatë këtij edicioni do të ketë hyrje të reja dhe surpriza, ndërkohë Ermal Mamaqi, për të provokuar disi, pyeti nëse Trixa do të jetë pjesë e 'DWM'.

Biseda:

Alketa Vejsiu: Do të kemi hyrje të reja në këtë formacion.

Ermal Mamaqi: Do vijë Beatrixi?

Alketa Vejsiu: Nuk e dimë në do vijë Beatrixi.

Ermal Mamaqi: Aman Beatrix nëse na dëgjon të lutem hajde.

Alketa Vejsiu: Gjithçka mund të ndodhë. Beatrix Ramosaj mund të kërcejë këtu në "DWMA", mirë se të vijë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga