LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prej vitesh ka pasur shumë kolegë aktorë e moderatorë/ Gentian Zenelaj zgjedh "kolegun e preferuar"

20 Shtator 2022, 13:54, Lifestyle CNA

Prej vitesh ka pasur shumë kolegë aktorë e moderatorë/

Gentian Zenelaj, është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar. Prej vitesh tashmë ai mban rolin e aktorit të humorit, ku ka dhuruar të qeshura pafund, por prej 8 vitesh tashmë ai drejton edhe emisionin “STOP” së bashku me kolegun Saimir Kodra.

Gjatë një interviste për “Wake Up” ai u pyet se cilin nga kolegët ka më shumë përzemër dhe që është përshtatur më shumë duke qenë se ai prej vitesh ka bashkëpunuar me shumë aktorë e kolegë.

Genti u shpreh se në përgjithësi ai shkon mirë më të gjithë, por ndër të gjithë veçoi Saimir Kodrën.

 “Ke dhënë shumë shfaqje në skenë, por ke punuar edhe me shumë të tjerë në televizion, me kë ke më shumë kimi?”- u pyet aktori nga gazetarja e “Wake Up.”

“Të them të drejtën, unë kam alkimi me të gjithë, por përderisa kam kimi me Saimirin. Kam 8 vite, kemi alkimi shumë të mirë, Saimir është në linjën e vet, unë jam në linjën time. Pra, jemi si uji me çokollatën për njëri-tjetrin. Unë kaloj mirë me njerëzit, përpiqem të jem pozitiv”, – u shpreh aktori.

Sakaq, vite më parë ai kishte një lidhje mjaft të mirë me aktorin Julian Deda, po që pas largimit të tij drejt "Agon Channel", miqësia e tyre u zbeh disi, por tashmë skena e “Klanifornias” i ka bërë sërish bashkë dhe thashethemet për zënkat e tyre tashmë kanë marrë një përgjigje, nga vetë fakti se luajnë numra të ndryshëm në skenën e humorit./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga