LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sërish pjesë e ekranit?/ Beatrix Ramosaj paralajmëron surpriza

20 Shtator 2022, 16:04, Lifestyle CNA
Sërish pjesë e ekranit?/ Beatrix Ramosaj paralajmëron surpriza
Këngëtarja Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj është një nga emrat më të ndjekur të "showbizz"-it shqiptar dhe një nga pyetjet e shumta të ndjekësve është nëse do ta shohim sërish këngëtaren në formate televizive.

Për këtë ka reaguar vetë Beatrix ditën e sotme, ku zbulon se së shpejti do të sjellë supriza.

Me anë të një statusi në "Instastory", ajo tregon se është duke xhiruar videoklipe të reja dhe do të vijë edhe me surpriza të tjera vizuale.

“Për dashamirësit e mi, faleminderit që vazhdoni dhe shprehni dëshirën çdo ditë për të më shikuar në emisione televizive, por ne do të shihemi në forma tjera së bashku.

Jam në xhirime të videoklipeve të reja dhe disa surprizave të tjera vizuale, nën drejtimin e kushteve dhe dëshirave të mia.

Ju dua!”, shkruan Beatrix./ B.A. – CNA.al

Sërish pjesë e ekranit?/ Beatrix Ramosaj paralajmëron surpriza

Lajmet e fundit nga