LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Që pas lindjes Dojna Mema ka kuptuar "një zakon" që e kanë të gjitha nënat

21 Shtator 2022, 10:32, Lifestyle CNA

Që pas lindjes Dojna Mema ka kuptuar "një zakon" që e

Moderatorja Dojna Mema prej pak kohësh po gëzon ndjenjën e bukur të mëmësisë. Gjithmonë me shumë ëmbëlsi, ajo së fundmi ka ndarë një foto të bebushit të saj të bukur. 

“Nje muaj me pare njoha dashurine me te madhe te jetes sime♥?Tani i kuptoj te gjitha mamate qe kane femijen ne Wallpaper”.

Epo kështu e kanë mamat Dojna. E ku ka më bukur se të mbash këmbët ose doçkat e fëmijës tënd. Para se të provohet si ndjesi mund të duket diçka e çuditshme, por edhe Dojna tashmë e paska kuptuar, siç do ta kuptojnë edhe gocat e tjera. 

Sakaq, pak kohë më parë, gjatë kohës kur ishte në pritje të bebes, foli lidhur me planet për rikthimin në ekran. 

"Kjo është shtatzënia ime e parë dhe as vetë nuk e di se çfarë do të ndiej pasi ai të ketë ardhur. Është një rrugëtim sa i bukur, aq edhe rraskapitës. Megjithatë, as nuk e mendoj tërheqjen nga ekrani, për sa kohë puna më jep energji dhe më bën të lumtur. Nëse gjithçka shkon mirë dhe do të ndihem gati, rikthehem në ekran në janar. Përpara se të bëhem nënë, jam grua që kam dëshirat dhe ëndrrat e mia. Jam e bindur që as im bir s’do të donte të kishte një mami, e cila heq dorë nga një pjesë e jetës së saj për të cilën ka punuar që 19 vjeçe. Fatmirësisht punoj në një ekran ku gratë tregojnë çdo ditë se sa të forta janë dhe se mëmësia s’ka qenë kurrë një problem. Përkundrazi, ka plot shembuj nënash fantastike që frymëzojnë në 'Top'”./CNA.al

Lajmet e fundit nga