LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Provokon me buzë/ Gazetarja sportive shfaqet e nxehtë në bregdet: Merrni freskuesen

21 Shtator 2022, 10:55, Lifestyle CNA

Provokon me buzë/ Gazetarja sportive shfaqet e nxehtë në bregdet:

Bukuroshja Lei Kraja shfaqet gjithmonë shumë tërheqëse në fotot që poston në rrjetet sociale. 

Herë e ëmbël, herë e buzëqeshur, por shpesh provokative, duket se vera që lamë pas, ka qenë mjaft e nxehtë për Lein. 

Provokon me buzë/ Gazetarja sportive shfaqet e nxehtë në bregdet:

Provokon me buzë/ Gazetarja sportive shfaqet e nxehtë në bregdet:

Buzët janë pika e saj më e fortë në fytyrën e saj të imët e engjëllore dhe përmes fotove shpesh i nxjerr në pah dhe duket mjaft "e nxehtë". Madje aq e nxehtë sa merr edhe freskuesen në setet fotografike për të freskuar veten./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leila Kraja (@leikraja)

 

Lajmet e fundit nga