LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Lamtumirë 'Klanifornia'"/ Eliona Pitarka nis rrugëtimin e saj në një tjetër televizion

5 Shtator 2022, 13:42, Lifestyle CNA

"Lamtumirë 'Klanifornia'"/ Eliona Pitarka nis

U largua nga "Klanifornia", por ku do ta shohim tashmë Eliona Pitarkën.

Aktorja Eliona Pitarka është një ndër yjet e ekranit që vazhdimisht është në qendër të vëmendjes. Ajo gjithmonë është dalluar për rolet e saj prej “kokete” në spektaklet e humorit “2XL” dhe “Klanifornia”, por gjithmonë ka treguar edhe anën e saj të thjeshtë kur komunikon me ndjekësit.

Pak kohë më parë gjatë një bisede virtuale me ndjekësit e saj në "Instagram", një ndjekës e pyeti se kur do të rifillojë spektakli “Klanifornia”, ndërsa aktorja iu përgjigj se ajo nuk e dinte, pasi nuk do të ishte më pjesë e spektaklit.

Por së fundmi Eliona ka shpërndarë një tjetër foto, në televizionin "MCN", ku do të jetë dhe ekrani në të cilin do ta shikojmë së shpejti. Por çfarë do të bëhet fjalë? Aktorja ka kërkuar që ndjekësit të japin idetë e tyre në koment./CNA.al

Lajmet e fundit nga