LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Së shpejti në “Dancing With the Stars”/ Moderatori i njohur konfirmon pjesëmarrjen

5 Shtator 2022, 09:00, Lifestyle CNA
Së shpejti në “Dancing With the Stars”/ Moderatori i
Bora Zemani, moderatore

Së shpejti në ekran do të rikthehet një nga "show"-t më të ndjekur të kërcimit, “Dancing With The Stars”.

Ky "show" do të prezantohet nga moderatorja shumë e njohur Bora Zemani.

Edhe pse ende nuk ka një datë se kur do të startojë spektakli i kërcimit, në media janë përfolur disa emra që thuhet se do të jenë pjesë e këtij emisioni.

Sot në emisionin “Wake up”, moderatorja Ori Nebijaj zbuloi se një prej konkurrentëve do të jetë moderatori Isli Islami.

Madje Ori mendon se është ai që do ta fitojë këtë spektakël, pasi e ka parë tek kërcen dhe sipas saj është shumë i zoti në kërcim./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga