LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dojna Mema ndan momentin e ëmbël me djalin/ Publikon videon teksa e ushqen me gji

4 Shtator 2022, 17:22, Lifestyle CNA
Dojna Mema ndan momentin e ëmbël me djalin/ Publikon videon teksa e
Moderatorja Dojna Mema dhe Vlashent Sata

Moderatorja Dojan Mema pak ditë më parë u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë të cilin së bashku me Vlashentin vendosën ta quajnë Nolan Sol.

Së fundi moderatroja ka ndarë momente të përditshëmrisë së saj me djalin, ku na tregoi edhe për shëtitjen e parë si familje, bashkë me Vlashentin dhe djalin.

Por jo vetëm kaq. Dojna Mema ka ndarë një video, ku tregon një nga momentet më të bukura dhe të rëndësishme për një nënë.

Ajo tregon se djalin e saj e ushqen me gji. Këtë moment moderatorja e ka ndarë në rrjetet sociale me të gjithë ndjekësit e saj./ CNA.al 

Lajmet e fundit nga