LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këngëtarit i ndodh e papritura në koncert/ Jep mesazhin për ndjekësit

4 Shtator 2022, 15:31, Lifestyle CNA

Këngëtarit i ndodh e papritura në koncert/ Jep mesazhin për

Këngëtarit të njohur, The Weekend i ka ndodhur e papritura gjatë koncertit të tij në Kaliforni.

Ai ka humbur zërin e tij teksa ka qenë duke kënduar në stadiumin “SoFi” në Kaliforni.

Ai ndaloi muzikën dhe i tha fansave të tij se e kishte të pamundur të vijonte më tej me performancën. Gjithashtu ai u kërkoi falje.

Stadiumi ishte mbushur plot me 70,000 njerëz.

“Nuk mund të jap koncertin që dua të ju jap. Do të sigurohem që të gjithë të jenë mirë, do t’ju kthejnë paratë tuaja dhe do të bëj një shfaqje të vërtetë së shpejti për ju djema, por doja të dilja dhe të kërkoja falje personalisht dhe të mos e postoja në Tëitter ose në Instagram”, theksoi The Weeknd. “Doja që ju djema ta dini se nuk mund t’ju jap atë që dua t’ju jap. Kërkoj falje. Më vjen shume keq”, vijoi më tej ai.

“Ju e dini sa shumë më vret kjo. Ju dua. Shumë faleminderit”.

Gjithashtu këngëtari postoi edhe një njoftim në rrjete sociale.

“Zëri më humbi gjatë këngës së parë dhe jam i shkatërruar”, ka shkruar ylli kanadez në Instagram. “Ndjeva që shkoi dhe zemra më ra. I kërkoj ndjesë më të thellë fansave të mi këtu. Ju premtoj se do t’ju kompensoj me një datë të re”, shtoi ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga