LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ngjashmëri të "frikshme" me aktoren e famshme turke/ Sarah Berisha: Më pëlqen shumë

4 Shtator 2022, 13:49, Lifestyle CNA
Ngjashmëri të "frikshme" me aktoren e famshme turke/ Sarah
Sarah Berisha, blogere

Sarah Berisha është një nga personazhet më të pëlqyer dhe të ndjekur në rrjetet sociale, që pas pjesëmarrjes së saj në realityshown Big Brother Vip.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku realizon shuëm biseda me ndjekësit.

Së fundi një ndjekës i ka vëë në dukje se ka një ngjashmëri shumë të madhe në tipare me aktoren turke, të njohur, Asli Enver.

Sarah e pohoi se edhe njerëz të tjerë rreth saj i kanë thënë se ngjan shumëme aktoren ndërsa thekson se Asli i pëlqen shumë edhe si aktore.

Ngjashmëri të "frikshme" me aktoren e famshme turke/ Sarah

Lajmet e fundit nga