LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Atë diskutojmë çdo ditë”/ Çifti i Big Brother gati për martesë?

4 Shtator 2022, 16:01, Lifestyle CNA
“Atë diskutojmë çdo ditë”/ Çifti i Big
Foto ilustruese

Sarah Berisha dhe Dj Pm, janë një prej çiftet, që dashurinë e tyre e nisën brenda realityshowt të famshëm Big Brother Vip.

Edhe pas daljes nga shtëpia e Big Brother ata vazhdojnë të shijojnë romancën e trye, madje duket se kanë bërë plane edhe për martesë.

“Atë diskutojmë çdo ditë”/ Çifti i Big

Sarah Berisha ka realizuar së fundi një bisedë virtuale me ndjekësit të cilët e kanë pyetur nëse ka menduar të martohet me Dj Pm.

“Po, madje atë gjë diskutojmë çdo ditë”, shkroi Sarah./ CNA.al

“Atë diskutojmë çdo ditë”/ Çifti i Big

Lajmet e fundit nga