LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Affleck dhe Lopez fotografohen pak ditë pas dasmës/ Shfaqen më të dashuruar se kurrë në rrugët e Los Angleos

4 Shtator 2022, 17:00, Lifestyle CNA
Affleck dhe Lopez fotografohen pak ditë pas dasmës/ Shfaqen më
Ben Affleck dhe Jennifer Lopez

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez prej kohësh janë kthyer në kryefjalën e mediave rozë.

Pas martesës, çifti janë shfaqur më të lumtur se kurrë në rrugët e Los Angelos.

Paparacët kanë shkrepur foto të çiftit ku shihen duke ecur krah për krah me njëtroi tjetrin, duke shkëmbyer puthje dhe fjalë në vesh.

Affleck dhe Lopez fotografohen pak ditë pas dasmës/ Shfaqen më

Kujtojmë se sëfundmi Jennifer Lopez ka bërë një reagim lidhur me pamjet që kanë dalë nga dasma e tyre teksa ajo ka qenë duke kënduar.

Dyshja thonë se videot u bënë publike pa pëlqimin e tyre dhe thanë se pamjet ishin “vjedhur”.

Affleck dhe Lopez fotografohen pak ditë pas dasmës/ Shfaqen më

“Kjo është marrë pa leje. Kushdo që e ka bërë ka përfituar nga momenti ynë privat. Nuk e di nga e merrni të gjithë sepse ne u kërkuam të gjithëve të mos ndajnë asgjë nga dasma jonë. Kjo është zgjedhja jonë për të ndarë”- ka komentuar JLO.

Affleck dhe Lopez fotografohen pak ditë pas dasmës/ Shfaqen më

“Çdo gjë që unë publikoj private është OnTheJLo dhe është për ta ndarë me fansat e mi. Të cilën do ta bëj kur të jem gati. Kjo u vodh pa pëlqimin tonë dhe u shit për para”./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga