LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Tërësisht e zhveshur në breg të detit/ Mikesha e “bombës” amerikane tërbon meshkujt

5 Shtator 2022, 08:35, Lifestyle CNA
FOTOT-Tërësisht e zhveshur në breg të detit/ Mikesha e
Anastasia Karanikolaou

Anastasia Karanikolau është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Bukuroshja ka ndezur "Instagram"-in, teksa publikuar disa foto shumë seksi ku tregon të pasmet bombastike.

Teksa ndodhet me pushime ajo nuk ka hezituar t'u dhurojë ndjekësve foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur në breg të detit. 

FOTOT-Tërësisht e zhveshur në breg të detit/ Mikesha e

Anastasia numëron rreth 11 milionë ndjekës në "Instagram" dhe duket se po ndjek hapat e mikes së saj Kylie Jenner e cila gjithashtu mori famë falë të pasmeve.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur disa prej fotove më seksi të Anastasias, të cilat mund t'i shihni në galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga