LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Do të bëhen prindër për herë të parë/ Einxhel dhe Dagz zbulojnë gjininë e bebit

4 Shtator 2022, 21:05, Lifestyle CNA
Do të bëhen prindër për herë të parë/ Einxhel
Einxhel Shkira dhe Dj Dagz

Prej kohës, Einxhel Shkira ka qenë në qendër të vëmendjes, fillimisht për shkak të marrëdhënies me Dagz dhe më pas me lajmin e shtatzënisë.

Ajo dhe Dj Dagz së shpejti do të bëhen prindër. Moderatorja nuk i ka kursyer aspak fotot me barkun e rrumbullakosur që prej konfirmimit të pritjes së ëmbël.

Sot, Einxhel dhe Dagz kanë zbuluar gjininë e bebit. Ka qenë moderatorja ajo e cila ka publikuar disa foto me barkun e rrumbullakosur e me Dagz dhe tregon se ata do të bëhen prindër të një djali.

Dyshja e kanë mbajtur një festë private, ku kanë zbuluar gjininë e bebit. Fotot e shpërndara nga Einxhel janë pikërisht nga kjo festë./ B.A. - CNA.al

Do të bëhen prindër për herë të parë/ Einxhel

Lajmet e fundit nga