LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në eksplorim të vendeve të pazbuluara të Shqipërisë/ Luana Vjollcës i ndodh e papritura

4 Shtator 2022, 22:34, Lifestyle CNA
Në eksplorim të vendeve të pazbuluara të
Luana Vjollca

31-vjetori i Luana Vjollcës erdhi me një festë të madhe që familjarët ia bënë surprizë këngëtares dhe moderatores shumë të dashur për publikun.

Por Luana duket se nuk i ka mbaruar festiumet e ditëlindjes. Ajo ka vendosur që këtë 31-vjetor ta shijojë me aventura, duke eksploruar vendet e pazbuluara të Shqipërisë.

Por një e papritur e pakëndshme i ka ndodhur bukuroshes së ekranit gjatë udhëtimit. Asaj i është çarë goma e makinës me të cilën po udhëtonte nëpër Shqipëri.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Luana, e cila mes disa fotove që ka publikuar në rrjetet sociale, shihet me kriko në dorë, para gomës së shpuar.

Pavarësisht këtij incidenti, këngëtarja e ka kaluar këtë situatë me pozitivitet.

“Ditëlindja vazhdon me aventura dhe me bukë e djathë e domate në vendet e pazbuluara të Shqipërisë sonë të bukur”, shkruan ajo krahas fotove./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga