LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

A ka humbur sërish kilogramë Kim Kardashian?/ Fotot e saj të fundit tregojnë gjithçka

5 Shtator 2022, 11:00, Lifestyle CNA

A ka humbur sërish kilogramë Kim Kardashian?/ Fotot e saj të


Kim Kardashian është një ndër yjet botërorë, e cila është gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe ka influencë të madhe në trendet botërore sa i takon veshjes, grimit apo shumë gjërave të tjera që përfshijnë botën e gruas.

Së fundmi ajo është parë në një formë perfekte fizike dhe gjithçka nisur që në periudhën e Met Gala, kur ajo do të vishte fustanin e Marlyn Monroe.

A ka humbur sërish kilogramë Kim Kardashian?/ Fotot e saj të

Në qershor, ajo zbuloi se humbi edhe më shumë peshë pasi rishikoi stilin e jetës së saj për t'u përshtatur me veshjen e Marilyn Monroe për Met Gala.

Dhe të mërkurën, Kim Kardashian, 41 vjeç, dokumentoi një test që bëri që mati densitetin e saj të kockave dhe përqindjen e yndyrës në trup, duke zbuluar se ajo është në kategorinë e atleteve.

A ka humbur sërish kilogramë Kim Kardashian?/ Fotot e saj të

Testet treguan se ajo kishte ulur përqindjen e yndyrës së saj trupore nga 25% në maj 2021 në 18.8% në testin e bërë të mërkurën, në datën 3 gusht.
Pesha e saj gjithashtu zbriti nga 124.2 në 114.7 paund nga maji 2021 deri në gusht 2022./CNA.al

Lajmet e fundit nga