LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një ditë para koncertit/ Rita Ora mbërrin në Tiranë

5 Shtator 2022, 10:07, Lifestyle CNA
Një ditë para koncertit/ Rita Ora mbërrin në Tiranë
Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, pritet të mbajë koncert më 6 shtator në sheshin “Skënderbej”.

Këngëtarja ka mbërritur në Tiranë ku është pritur nga qindra fansa.

Në koncertin që do të zhvillohet në Tiranë, do të marrin pjesë edhe këngëtarë të tjera shqiptarë si Ronela Hajati, Kida e të tjerë.

Koncerti është falas për të gjithë fansat dhe do të hapet në orën 20:00./ CNA.al

Një ditë para koncertit/ Rita Ora mbërrin në Tiranë

Lajmet e fundit nga