LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E nxehtë si vera/ Vajza e ish-deputetes i "djeg" pushimet në Mykonos

21 Shtator 2022, 11:06, Lifestyle CNA

E nxehtë si vera/ Vajza e ish-deputetes i "djeg" pushimet në

Ada Deda, vajza e ish-deputetes, Albina Deda, është një ndër vajzat më bukuroshe të showbizzit shqiptar. 

Pak nga emri i nënës, por më shumë nga bukuria e saj, ajo gjithmonë ia del të jetë në qendër të vëmendjes. Ndonëse vera ka përfunduar, galeria me fotot nga pushimet e Adës mbetet po aty dhe nuk ka mbaruar, duke i lënë kështu pa fjalë të gjithë ndjekësit. 

Në postimet e saj ajo tregon se ka kaluar pushime mjaft të bukura, ku si destinacion ka zgjedhur Mykonosin në Greqi, por jo vetëm./CNA.al 

 

Lajmet e fundit nga