LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alketa Vejsiu ka "fshehur" jetën private/ E bija foli hapur për pëlqimin e saj: E kam një pikë të dobët...

21 Shtator 2022, 13:11, Lifestyle CNA

Alketa Vejsiu ka "fshehur" jetën private/ E bija foli hapur

Vajza e Alketa Vejsiut, Nikol Nelo, prej kohësh tashmë është shndërruar në një kryefjalë të rrjeteve sociale. Që prej daljes së saj të parë në "Instagram", ajo bëri menjëherë bujë duke marrë parasysh se është vajza e një moderatoreje të njohur, e cila gjithmonë e ka mbajt "të fshehur" familjen e saj nga publiku. 

Nikol herë pas here zhvillon biseda virtuale me ndjekësit dhe kurioziteti për të është i madh. 

Ndonëse Alketa është treguar gjithmonë hermetike për jetën private, me sa duket Nikol nuk e ka dhe aq problem të ndajë pakëz nga jeta e saj me ndjekësit. E pyetur nëse i pëlqen dikush, Nikol me shumë finesë është përgjigjur. 

“A ke qejf dikë? Dhe si reagon ai kur e di se të shkruajnë kaq shumë veta?”– e pyeti ndjekësi bukuroshen.

“Kam përshtypjen se të gjithë kemi dikë një pikë të dobët”– u përgjigj Nikol duke lënë të nënkuptojë se ajo pëlqen dikë, por pa dhënë më shumë detaje./CNA.al

Alketa Vejsiu ka "fshehur" jetën private/ E bija foli hapur

Lajmet e fundit nga