LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U shfaq duke konsumuar kokainë dhe me pistoletë në dorë/ Kozak Braçi përfundon në polici

19 Shkurt 2024, 16:05, Kronika CNA

U shfaq duke konsumuar kokainë dhe me pistoletë në dorë/

Personazhi i njohur i "TikTok"-ut, Kozak Braçi, ka përfunduar ditën e sotme në polici.

Shkak është bërë një video e tij që ka qarkulluar në rrjetet sociale ku shfaqet duke konsumuar kokainë dhe krahas mban një pistoletë me mulli.

Pasi konsumon kokainën Kozak Braçi luan lojën “ruleta ruse”, duke vënë në rrezik jetën.

Kujtojmë se pak vite më parë, Kozak Braçi u rrëmbye dhe dhunua nga disa persona të cilët i kishte sharë në "TikTok".

Nuk mjaftoi kjo histori, por në dhjetor të vitit të kaluar, Kozakut i dogjën makinën me vlerë 50 mijë euro.

Makinën e gjeti të shkrumbuar poshtë pallatit ku jetonte./ CNA

Lajmet e fundit nga