LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Punëtori i Bashkisë bie nga pema, humb jetën

19 Shkurt 2024, 10:49, Kronika CNA
Punëtori i Bashkisë bie nga pema, humb jetën
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peqin, ku punëtori i bashkisë, F. Rr., 58 vjeç, ka rënë nga një pemë dhe për pasojë ka humbur jetën. 

58-vjeçari ishte duke krasitur pemët, teksa ndodhi ngjarja e rëndë. 

Njoftimi i Policisë: 

Rreth orës 09:30, dyshohet se gjatë punës për krasitjen e pemëve në lagjen "Xhami", është rrëzuar aksidentalisht, punonjësi i bashkisë, shtetasi F. Rr., 58 vjeç, banues në Peqin. Si pasojë e dëmtimeve, ai ka humbur jetën, në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./CNA 

Lajmet e fundit nga