“Range Rover"-i përmbyset në rrugë/ Plagoset rëndë një person

20 Qershor 2022, 08:36, Kronika CNA
“Range Rover"-i përmbyset në rrugë/ Plagoset
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamëz.

Sipas të dhënave, një makinë tip "Range Rover" është përmbysur në mes të rrugës dhe si pasojë është plagosur një person.

Dyshohet se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga