LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E mbytën dhe e hodhën në rezervuar/ Zbulohet shkaku i vrasjes së 26 vjeçarit

18 Qershor 2022, 13:07, Kronika CNA
E mbytën dhe e hodhën në rezervuar/ Zbulohet shkaku i vrasjes
Foto ilustruese

Detaje të reja vijojnë të dalin në dritë nga vrasja e 26 vjeçarit, Martin Çeço, i cili u gjet dy ditë më parë i mbytur në rezervuar.

Sipas burimeve dyshohet se shkak i vrasjes së 26 vjeçarit mund të jetë bërë një vajzë, me të cilën i riu kishte një lidhje.

Policia bëri me dije se tre autorët e dyshuar janë arrestuar. Sipas informacioneve, tre shtetasit, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë marrë viktimën në fshatin Kolanec, dhe pasi e kanë mbytur, e kanë hedhur trupin e tij në rezervuar, për të mbuluar ngjarjen dhe për të inskenuar një vetëvrasje të 26-vjeçarit./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga