LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rrahën keq kreun e degës së postës/ Prangoset nje person, nën hetim dy të tjerë

18 Qershor 2022, 11:51, Kronika CNA
Rrahën keq kreun e degës së postës/ Prangoset nje person,
Foto ilustruese

Policia ka arrestuar, shtetasin T.H, 34 vjeç si dhe kanë proceduar penalisht dy persona të tjerë, përkatësisht shtetasit B. T., 31 vjeç dhe M. K., 28 vjeç, të tre banues në Çorovodë.

Këta persona kanë goditur ne grushte kryetarin e degës së postës Skrapar, duke i shkaktuar dëmtime në trup.

“Goditën me grushte, për shkak të detyrës, kryetarin e degës së postës Skrapar, arrestohet në flagrancë 1 shtetas, procedohen në gjendje të lirë 2 të tjerë.

Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit T.H. (K.), 34 vjeç, si dhe u referuan materialet hetimore në Prokurori dhe po procedohen në gjendje të lirë  shtetasit B. T., 31 vjeç dhe M. K., 28 vjeç, të tre banues në Çorovodë.

Këta shtetas, në qendër të qytetit të Çorovodës, kanë goditur me grushte, për shkak të detyrës, kryetarin e degës së postës Skrapar, shtetasin K. K., 33 vjeç, banues në Çorovodë, duke i shkaktuar demtime në trup”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga