Gjendet i pajetë në banesë 43-vjeçari/ Policia jep detaje

19 Qershor 2022, 19:35, Kronika CNA
Gjendet i pajetë në banesë 43-vjeçari/ Policia jep detaje
Foto ilustruese

Një 43-vjeçar me iniciale A.S është gjendur nga të afërmit e tij i pajetë në banesë.

Përmes një njoftimi, policia bën me dije se viktim jetonte i vetëm, ndërsa nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.06.2022, në rrugën "Sali Nivica", në banesë, është gjetur nga të afërmit, pa shenja jete, shtetasi A. S., 43 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga