Eksplozivi në Durrës/ Familjarët të tronditur: Hera e pestë që ndodh

19 Qershor 2022, 08:09, Kronika CNA
Eksplozivi në Durrës/ Familjarët të tronditur: Hera e
Foto ilustruese

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në biznesin e shtetasit SH.A, 58 vjeç ka shpërthyer një sasi eksplozivi.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se shkak i sulmit është bërë një konflikt i mëparshëm mes shtetasit Sh.A dhe D.K.

Kjo ngjarje ka tronditur familjarët, të cilët janë shprehur se kjo është hera e pestë që ndodh.

Kujtojmë se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 03:10 të mëngjesit të sotëm, dhe nuk ka pasur të lënduar, përveçse dëme materiale./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga