LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin/ Plagosen katër persona

18 Qershor 2022, 18:41, Kronika CNA
Aksident në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin/ Plagosen katër
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhe-Shëngjin, pranë lagjes “Xhenjo”.

Mësohet se janë përplasur dy automjete dhe raportohet për 4 persona te plagosur.

Ata janë dërguar për ndihme mjekësore ne spital, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga