Aksion antidrogë/ Kontrolle të befasishme në disa qytete të Shqipërisë

19 Qershor 2022, 11:55, Kronika CNA
Aksion antidrogë/ Kontrolle të befasishme në disa qytete të
Foto ilustruese

Policia ka zhvilluar aksion antidrogë në disa qytete të Shqipërisë. Forcat policore kanë kryer kontrolle në Shkodër, Malësi e Madhe, Krujë, Tepelenë dhe Vlorë.


Sipas asaj që raportohet në media, janë identifikuar disa parcela kanabisi, nga kontrollet e befasishme të policisë në këto qytete.

Ende nuk janë zbuluar detaje të tjera nga operacioni apo nëse ka të arrestuar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga