Do të niseshin drejt Greqisë me çantat me kanabis/ Policia u prish planet dy shqiptarëve

19 Qershor 2022, 09:38, Kronika CNA
Do të niseshin drejt Greqisë me çantat me kanabis/ Policia u
Foto ilustruese

Dy shtetas shqiptarë janë vënë në pranga në vijën e gjelbër kufitare të Kapshticës, si dhe është sekuestruar një sasi e konsiderueshme lënde narkotike.  

Dyshohet se ngarkesa ishte ndarë në tri çanta dhe po transportohej drejt shtetit fqinj grek.

Pritet në orët në vijim që policia të japë detajet e plota mbi shtetasit e arrestuar dhe rastin.

Lajmet e fundit nga