Makina del nga rruga te Kanali Çukës/ Përfundon në oborrin e shtëpisë

19 Qershor 2022, 16:13, Kronika CNA

Makina del nga rruga te Kanali Çukës/ Përfundon në oborrin

Një aksident i çuditshëm ka ndodhur këtë të diel në aksin Lëkurës-Kanali Cukës.

Nga dëshmitë e para mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka përfunduar në oborrin e një banesë.

Si pasojë e aksidentit mësohet se janë dëmtuar lehtë dy të rinj që udhëtonin në automjet./CNA.al

Lajmet e fundit nga