LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lidhi qenin pas makinës dhe e tërhoqi zvarrë/ Shoqërohet shoferi

9 Gusht 2022, 16:47, Kronika CNA

Lidhi qenin pas makinës dhe e tërhoqi zvarrë/ Shoqërohet

Pamje të rënda, janë bërë virale, ku një shofer ka lidhur qenin pas makinës dhe e ka tërhequr zvarrë në rrugë.

Pas denoncimit në media, drejtuesi i mjetit me targa VL 7183 C është shoqëruar në polici.

 

 

Lajmet e fundit nga