LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U hodh nga trampolina/ Plagoset rëndë i riu në Sarandë, niset me helikopter drejt Tiranës

8 Gusht 2022, 18:36, Kronika CNA
U hodh nga trampolina/ Plagoset rëndë i riu në Sarandë,
Ambulanca

Një 28-vjeçar është plagosur rëndë pasi është hedhur me kokë nga trampolina në det.

Ngjarja ka ndodhur në Sarandë, ndërsa mësohet se i dëmtuari është 28-vjeçari me inicialet E.M. nga Tepelena.

I riu është paraqitur me frakturë të rruazave të qafës në urgjencën “Stefan Mekshi” të spitalit të Sarandës.

Ai ka marrë ndihmën e parë dhe pritet ardhja e helikopterit për ta transportuar drejt spitalit të Traumës në Tiranë./CNA.al

Lajmet e fundit nga