LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Tiranë/ 35-vjeçari pret damarët, ndërron jetë në banesë

7 Gusht 2022, 20:59, Kronika CNA
E rëndë në Tiranë/ 35-vjeçari pret damarët,
Ambulanca

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet.

Një 35-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke prerë damarët teksa ndodhej në banesën e tij.

Njoftimi i policisë

Më datë 07.08.2022, rreth orës 20:25, në rrugën "Myslym Shyri", në banesë, shtetasi S. C., 35 vjeç dyshohet se ka prerë damarët e duarve dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lajmet e fundit nga