Tmerrohen pushuesit/ Plas grushti në mes të plazhit në Vlorë

6 Gusht 2022, 19:38, Kronika CNA
Tmerrohen pushuesit/ Plas grushti në mes të plazhit në Vlorë
Pamje nga sherri

Pasditen e sotme, një sherr midis disa personave ka tmerruar pushuesit në një nga plazhet e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur në plazhin Vega Beach Jonufer, rreth orës 18:30.

Sherri ka nisur, pasi personat fillimisht janë konfliktuar me fjalë, duke u sharë dhe fyer mes njëri-tjetrit, ndërsa më pas sherri ka degraduar në grushta dhe gjakosje. Sipas burimeve, dy persona janë plagosur dhe janë duke marrë ndihmën mjekësore. 

Pushuesit u tmerruan nga ngjarja, ndërsa të trembur rrëmbyen sendet e boshatisën plazhin.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur punën me hetimet për të zbuluar shkaqet e sherrit./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga