LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gomonia shkëputet nga makina që e tërhiqte dhe përfundon në trotuar/ Shpëtojnë mrekullisht kalimtarët

8 Gusht 2022, 22:15, Kronika CNA
Gomonia shkëputet nga makina që e tërhiqte dhe përfundon
Foto ilustruese

Një incident është shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Shëngjinit.

Një makinë po tërhiqte një mjet lundrues, por gomonia është shkëputur dhe ka përfunduar në trotuar.

Mësohet se mjeti lundrues është përplasur edhe me një makinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën kryesore të qytetit të Shëngjinit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të këtij incidenti.

Ndërkaq është shoqëruar në komisariat edhe drejtuesi i mjetit./CNA.al

Lajmet e fundit nga