LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vritet me thikë një person në Maliq

8 Gusht 2022, 22:03, Kronika CNA
Vritet me thikë një person në Maliq
Foto ilustruese

Një krim ka tronditur mbrëmjen e sotme fshatin Rrëmbec në Maliq të Korçës.

Mësohet se një person ka marrë disa goditje me thikë dhe ka ndërruar jetë në spital.

Trupi i pajetë është dërguar në morg.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Lajmet e fundit nga