LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet një 50-vjeçar i pajetë në Durrës

9 Gusht 2022, 09:47, Kronika CNA

Gjendet një 50-vjeçar i pajetë në Durrës

Rreth orës 08:30, në lagjen nr. 17, Durrës, është gjetur në rrugë, pa shenja jete, shtetasi F. K., rreth 50 vjeç (dyshohet endacak).

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga