LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në aksin Kardhiq-Sarandë/ Raportohet për të plagosur, bllokohet qarkullimi

9 Gusht 2022, 11:03, Kronika CNA
Aksident në aksin Kardhiq-Sarandë/ Raportohet për të
Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor Kardhiq-Sarandë.

Sipas asaj që raporotet në media, dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe raportohet për disa të plagosur.

Si pasojë e aksidentit, është shakatuar një trafik kilometrik në këtë aks./ CNA.al

Lajmet e fundit nga