LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

50-vjeçari gjendet i pajetë në banesë/ Aroma e keqe ‘alarmon’ fqinjët

9 Gusht 2022, 13:41, Kronika CNA
50-vjeçari gjendet i pajetë në banesë/ Aroma e keqe
Foto ilustruese

Një person është gjetur i pajetë brenda banesës ku jetonte në lagjen "11 Janari" në Lezhë. Sipas të dhënave paraprake, dyshohet se 50-vjeçari ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrore.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e saj.

Sipas bluve, dyshohet se 50-vjeçari të ketë ndërruar jetë prej tri ditësh dhe se ata u njoftuan nga fqinjët pasi ndjenë aromën e keqe që vinte nga banesa./ CNA.al

Lajmet e fundit nga