LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dyshohet se vuante nga depresioni/ Gjendet i pajetë i riu në Tiranë

9 Gusht 2022, 12:11, Kronika CNA
Dyshohet se vuante nga depresioni/ Gjendet i pajetë i riu në
Foto ilustruese

Një person është gjetur i vetëvarur në një pemë në Tiranë. Policia raporton se viktima është gjetur nga kalimtarë të rastit në rrugën e Dajtit.

Viktima është identifikuar si D.Z, 35-vjeç dhe dyshohet se vuante nga depresioni.

Më datë 08.08.2022, në rrugën e Dajtit, është gjetur nga kalimtarët, i vetëvarur në një pemë, shtetasi D. Z., 35 vjeç, i cili dyshohet se vuante nga depresioni”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga