LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Perla e anëtares së komisionit të Lulit/ Momenti që bëri xhiron në rrjet

29 Korrik 2023, 18:16, Aktualitet CNA

Perla e anëtares së komisionit të Lulit/ Momenti që

Jo vetëm ish kryetari i tyre, por edhe mercenarët e tij tashmë "luftojnë" se kush bëhet më qesharak se tjetri.

Sot, në zgjedhjet e jashtëzakonshme me qendra votimi bosh, një nga perlat e lëshoi anëtarja e komisionit të Luli Bashës në degën numër shtatë.

Pasi në dyert e qendrës së votimi kishte radhë të madhe votuesish, ajo nxitoi të votonte e para.

Me krenari dhe plot gëzim e ndau lajmin në rrjetet e saj sociale, duke mos parë që në kuti kishte disa fletë të tjera votimi dhe ajo nuk ishte e para që kishte hedhur votën.

Ky moment tashmë është bërë viral në rrjetet sociale dhe memet kanë nisur të shpërndahen në faqe të ndryshme./ CNA

Perla e anëtares së komisionit të Lulit/ Momenti që

Lajmet e fundit nga