LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-lajm/ Nga votimi masiv për Lulin në Korçë

29 Korrik 2023, 14:07, Aktualitet CNA

Foto-lajm/ Nga votimi masiv për Lulin në Korçë

Nuk do ta besoni por sot në datën 29 korrik që po zhvillohen zgjedhjet për kreun e PD  ka patur një pjesëmarrje masive në Korçë.

Ashtu siç e shihni përmes këtyre fotove duket radha e gjatë e votuesve të cilët mezi po presin të votojnë për kryetarin e ri të PD-së.

Qendra e votimit është aq bosh sa brenda saj do të gjeni vetëm dy komisionere dhe një person që po hante sufllaqe me lekët e kunatit.

 

Foto-lajm/ Nga votimi masiv për Lulin në Korçë

Foto-lajm/ Nga votimi masiv për Lulin në Korçë

Lajmet e fundit nga