LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT-“Shpërthejnë” memet/ Rrjeti tallet me Luli Bashën

29 Korrik 2023, 17:48, Aktualitet CNA
FOTOT-“Shpërthejnë” memet/ Rrjeti tallet me Luli
Foto ilustruese

Sot po mbahen zgjedhjet për kreun e ri të PD-së së vulës me qendra votimi të boshatisura , gjë e cila tregon se Lulzim Basha edhe këtë herë dështoi , pasi u bojkotua masivisht nga demokratët.

Sot ai u paraqit para kutisë së votimit i veshuri si “Zelensky” dhe dukej se ishte i mahnitur nga pjesëmarrja votuesve, të cilët nuk po i shihte askund.

Në fakt Luli Basha është një personazh i adhurueshëm për meme. Së fundi në rrjet kanë shpërthyer memet, ku tallja me Bashën është masive.

Situata të ndryshme në PD-në e vulës janë kthyer në meme, duke nisur nga “vula” dhe deri tek zgjedhjet.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme që tregojnë se si është "katandisur" Basha./ CNA

 

Lajmet e fundit nga