“Delir prej narcisti”/ Tabaku s’përmbahet: Rama do të shkojë me një këmbë në samit

22 Qershor 2022, 13:28, Aktualitet CNA
“Delir prej narcisti”/ Tabaku s’përmbahet: Rama do
Deputetja, Jorida Tabaku

Deputetja demokrate, Jorida Tabaku, ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, i cili bëri me dije pak më parë se do të bëhet pjesë e samitit të BE-së.

Përmes një reagimi në "Twitter", Tabaku shkruan se Rama do të shkojë me një këmbë në samit dhe se deliri prej narcisti fsheh paaftësinë e tij për të kryer detyrat e shtëpisë.

“A do të shkojë Edi Rama në samitin e BE? Me një këmbë! Deliri prej narcisti me liderin rajonal që i tërheq veshin BE fsheh paaftësinë e tij për të kryer detyrat e shtëpisë! Fati i Shqipërisë është BE. Të tjera janë justifikime që fshehin ndryshimet e çmimeve!”, shkruan Tabaku./ CNA.al

Lajmet e fundit nga