LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Thjesht mahnitëse/ Këto janë sandalet që do jenë trendi i verës 2024

21 Shkurt 2024, 17:12, Trending CNA

Thjesht mahnitëse/ Këto janë sandalet që do jenë trendi

Sandalet me manshete, modeli alternativ i lidhëseve që nuk e humbet vëmendjen dhe që zbukuron kyçin e këmbës do jenë kryefjala e sezonit veror.

Nëse ka një aksesor që ka vëmendjen e plotë kur vjen pranvera vera, është sandalja. Janë të shumta modelet që konfirmohen këtë vit.

Ngjyrat e ndezura do të përcaktojnë një ide të re sensualiteti, pa kompromise. Por modeli i ri, i paparë më parë, janë sandalet me manshetë që i vumë re shtatorin e kaluar gjatë javëve të modës dhe që tani do të jenë trendi i kësaj vere.

Këtë trend do ta sjellë Ferragamo. Prekja toskane e Ferragamo në gjenerimin e një sandale elegante duke u nisur nga lineariteti, është e barabartë me bërjen e aksesorit të modës një vepër arti. Në thjeshtësinë e saj, ajo vishet në mënyrë perfekte./ CNA

Lajmet e fundit nga