LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Cili është aksesori që do të mbajmë pa pushim në 2024-ën

28 Dhjetor 2023, 18:37, Trending CNA

Cili është aksesori që do të mbajmë pa pushim në

Një aksesor do të “pushtojë” zemrat tuaja në 2024-ën dhe ai është rripi i hollë.

Për pranverën 2024 , mikro-rripi rifiton sharmin e tij klasik

Rripi që do të vendosim do të jetë i sofistikuar, prej lëkure dhe me detaje të vogla.

Tashmë kemi filluar të shohim njerëz me influencë që e kanë shtuar rripin e hollë në garderobën e tyre.

Ky trend u konfirmua edhe pasarelat e markave luksoze dhe pritet të përqafohet në masë./ CNA

Cili është aksesori që do të mbajmë pa pushim në

Cili është aksesori që do të mbajmë pa pushim në

Cili është aksesori që do të mbajmë pa pushim në

Lajmet e fundit nga