LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

4 tendenca xhins për sezonin vjeshtë/dimër 2023-2024

11 Tetor 2023, 11:49, Trending CNA

4 tendenca xhins për sezonin vjeshtë/dimër 2023-2024

Fundet, fustanet dhe xhinset e gjera janë opsionet më të mira për ata që duan të bien në sy në vjeshtën e 2023-shit.

4 prej këtyre kombinimeve, të sugjeruara nga stilistët, po si sjellim sot për gjithë fanatikës e modës.

1. Kombinimi vetëm me xhins është një stil i vjetër, por që nuk largohet asnjëherë nga moda nëse nuk teprohet me kombinimin e nuancave.

4 tendenca xhins për sezonin vjeshtë/dimër 2023-2024

2. Xhinset e gjera në fund kombinohen në mënyrë perfekte me xhaketat elegante dhe xhaketat e shkurtra bouffant.

4 tendenca xhins për sezonin vjeshtë/dimër 2023-2024

3. Fundi i gjatë xhins, i stilit të viteve '90 rikthehet në trendin e kësaj vjeshte, duke i sjellë përditshmërisë suaj një pamje të freskët.

4 tendenca xhins për sezonin vjeshtë/dimër 2023-2024

4. Fustanet xhins kapërcejnë stinët dhe mund të vishen gjatë gjithë vitit me disa ndryshime stili./ CNA

4 tendenca xhins për sezonin vjeshtë/dimër 2023-2024

Lajmet e fundit nga